تولید ماسک سه لایه

تولید ماسک سه لایه

 

موسسه جهادی سیده خانوم جون در راستای نیاز این روزهای کرونایی به تولید ماسک های سه لایه پارچه اسپاند باند ۲۵ گرمی استاندارد تعیین شده است .

پارچه مخصوص ماسک است نه پارچه ایی ولی قابل شیتشو و استریل کردن در اتوکلاو یا گرم خانه با حرارت ۴۵ درجه با مجوز وزارت بهداشت وغذا و دارو  میباشد .

این محصول با دستگاه لیزر و با کمک خانمها ی نیازمند انجام سده است .
با اینکار هم به دست مصرف کننده کادر درمان بخش خصوصی با حذف واسطه های سود جو می رسونیم و هم کار آفرینی برای عده ایی کردیم و هم سود حاصله صرف مناطق محروم‌میشود
شمانیز در این امر خیر شریک شوید .

چند تا نکته ساده در مورد ماسک:

  • قسمتی که با عدد ۱شماره گذاری شده سوپاپ ماسک بوده و هیچ نقشی در فیلتر کردن هوا ندارد تنها کاربرد این قسمت خروج راحت تر هوای بازدمی از داخل ماسک هست
  • قسمتی که با عدد ۲شماره گذاری شده در واقع بدنه ی ماسک یا همان فیلتر ماسک است
  • فیلتر دار بودن یک ماسک هیچ ربطی به وجود یا عدم وجود سوپاپ(شماره۱) روی آن ندارد
  • در افراد بیمار ماسک سوپاپ دار(نه ماسک فیلتر دار!) باعث پخش شدن ذرات آلوده به دلیل عدم وجود فیلتر در هوای بازدم می شود پس افراد بیمار باید از ماسک بدون سوپاپ استفاده کنند.
  • کاملا روی صورت باید فیت شود و هنگام دم عمیق به صورت بچسبد.
  • اگر میتونید طوری سوپاپ را باز کنید که اسیب نبیند،ان را باز کنید داخلش یه قطعه است که باید جنسش سیلیکونی و الاستیک باشد ، (نه پارچه ای نه مقوایی نه پلاستیک سفت)، که کاملا یکرفه باید عمل کند . یا جلوی نور بگیرید هیچ درز و خلل و فرجی اطراف سیلیکون داخل سوپاپ نباید باشد و ان قطعه نباید با حرکت دادن ماسک راحت جابجا بشود و به اصطلاح لق بزند، یا از سمت خارج سوپاپ به طرف داخل ماسک فوت کنید اگه شعله شمع را خاموش کرد نشان میدهد که هوا موقع دم عمیق هم میتواند وارد ماسک بشود .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید